11kl_11.10.2019З 07 по 11 жовтня 2019 року в закладах освіти Сквирщини проходив тиждень козацької слави, присвячений Дню Захисника України та Дня українського козацтва. Учні шкіл та вихованці садочків, юні спортсмени та вихованці центру творчості  мали змогу проявити свою сміливість, відвагу, творчість, креативність, козацький гарт, наполегливу боротьбу у історичних вікторинах, змаганнях зі стрільби, козацьких естафетах. Сквирський академічний ліцей виборов друге місце за підсумками участі в спортивних змаганнях серед шкіл міста Сквири.

Хор Сквирського академічного ліцею

Переглянути відео

11 жовтня в районному будинку культури відбулася церемонія нагородження учнів, які показали найкращі результати в змаганнях. Медалі отримали ліцеїсти: Арушанян Хачик, Ільченко Андрій, Тригубчук Іван.

Учні ліцею взяли активну участь у концертній програмі «України мужні сини», присвячену Дню захисника України. Хор під керуванням Чебан Альони Дмитрівни, вчителя музичного мистецтва, відкрив свято піснею “Україна”.