8b_10.10.2019 P1280501

Вітаємо команду 8-Б класу з перемогою в історичній вікторині! 1 місце серед учнів шкіл м. Сквири.

9 жовтня 2019 року Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості запросив восьмикласників міських шкіл позмагатися у вікторині знавців історії українського козацтва «Подорож у глиб віків до славетних козаків». Вікторина проходила у 6 раундів, під час яких учні згадували важливі події, пов’язані з козацтвом, відомих гетьманів, козацькі приказки, пісні.

За результатами вікторини І місце виборола команда Сквирського академічного ліцею, ІІ – команда Сквирського академічного ліцею №2 і ІІІ – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Честь ліцею захищали: Добровольська Ілона, Шахрай Вероніка, Майорко Дарина, Олянівський Вадим, Рудківський Вадим, Заруднюк Арсеній.