04_13 жовтня 2019 року з нагоди Дня працівників освіти України відділом освіти Сквирської райдержадміністрації було організовано святкові заходи на базі Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України. З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу освіти Сквирської райдержадміністрації Олександр Заболотний та голова районної ради профспілки працівників освіти Наталія Чернега.

Грамотами Міністерства освіти і науки України були нагороджені Ніколаєнко Світлана Василівна – заступник директора Сквирського академічного ліцею, Петриченко Оксана Анастасіївна – учитель української мови і літератури Сквирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького, Сотніченко Світлана Анатоліївна – учитель зарубіжної літератури Сквирського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – дитячий садок», Щуревський Олег Миколайович – учитель захисту Вітчизни Сквирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Учителі ліцею були нагороджені Почесною грамотою департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації – Пясецька Олена Олександрівна, вчитель англійської мови , Грамотою відділу освіти Сквирської райдержадміністрації – Чебан Альона Дмитрівна, вчитель музичного мистецтва, Осадча Оксана Віталіївна, вчитель біології, Подякою Голови Сквирської райдержадміністрації та Голови Сквирської районної ради депутатів – Поліщук Наталія Іванівна, вчитель української мови та літератури, Грамотою Сквирського міського голови – Заруднюк Таїса Григорівна.

Церемонію нагородження провели Василь Васильович Гриша, голова Сквирської районної ради, Ірини Олександрівна Петрусевич, заступник голови Сквирської районної державної адміністрації, Валерій Анатолійович Скочко, Сквирський міський голови.

Для організації підвезення педагогів допомогу надав директор ТОВ «Центуріон Плюс» Скрипа В.І.

Музичні вітання педагогам дарував фольклорний ансамбль «Лотоки».

Після урочистої частини всі присутні освітяни поринули у чарівний та унікальний світ Державного дендрологічного парку «Олександрія» і вирушили у мандрівку в супроводі досвідчених екскурсоводів найстарішим та найбільшим дендропарком України.

З парку педагоги поверталися у чудовому настрої, з позитивними емоціями, незабутніми враженнями та величезною кількістю фото на згадку!