Хор 04.10.194 жовтня 2019 року в Сквирському ліцеї відбулося свято з нагоди Дня працівників освіти. Учні підготували концертну програму. У їхніх виступах звучали слова вдячності, поваги та любові до вчителів. Чудовими подарунками стали виступ хору “Зорерапад”, ансамблю “Дзвіночки”, гра на скрипці у виконанні Тесельської Вікторії та Безродних Анни, гра на фортепіано – Марченка Степана, Цимбалюк Анастасії, Гуменюк Діани, пісня про вчителів у виконанні Зубрій Дар’ї.

Переглянути всі фото>>>

Учні 11 класу представили прем’єру святкового прямого ефіру “11-го каналу”. Ведучі телеканалу оголосили анонс програм:
-День вчителя: святковий день календаря, пряме включення із багатьох місць України…
-У світі моди.
-Трансляція церемонії запалювання свічок Дитинства, Юності, Надії, Мудрості, Турботи та Любові.
-Уривки з унікального педагогічного словника за редакцією  викладачів Сквирського академічного ліцею.
-Телевітання від випускників Сквирського ліцею “Крізь простір і час”.
-Відеофільм “Інтерв’ю у вчителя”.

Запалені свічки під час святкової церемонії символізують іскорки душевного вогника вчителя. Першу свічку Дитинства запалили вчителі початкової школи, свічку Юності – класні керівники 5-11 класів, свічку Надії – вчителі, які є випускниками нашої школи, свічку Мудрості – вчителі-предметники, свічку Турботи – працівники ліцею, свічку Любові – директор та заступники. Учні висловили побажання: “Нехай тепло цього полум’я, супроводжує нас усе життя, оберігаючи від суму і невдач”.