6 7

28 вересня учні 2-А та 2-Б класу здійснили екскурсію в біопарк “Золотий фазан”. Поїздка залишила найкращі враження від вихідного дня. Під час екскурсії учні дізналися, що головна ідея біопарку – створення сприятливих умов для тварин, тому вони почувають себе як справжні господарі. Завдяки цьому спілкування зі звірами та птахами стає ближчим та ще цікавішим. Деяких тварин навіть можна було погладити, чи погодувати. Біопарк здивував дітей своїм розмаїттям. Вони побачили більше 30 видів різноманітних мешканців природи, від маленьких невгамовних мавп до величезних «кораблів пустелі» — верблюдів. Не залишили нікого байдужим птахи, яких у біопарку більше 100 видів! У вольєрах поважно ходять та пританцьовують страуси; стежками прогулюються павичі, пелікани, чорні і білі лебеді, казарки та інші водоплавні.

Переглянути всі фото>>>