Запрошуємо Вас дізнатися більше про американську культуру та покращити свою англійську

Заняття проводить представник Корпусу Миру Лора Олбрайт

Детальна інформація про клуб на інстаграм-каналі.

Instagram: @lyceumenglish

Announcement (Оголошення)

What: practice English and learn about American culture through different activities (ex. sports, music, movies, conversation)

Для чого: Щоб мати можливість дізнатися більше про американську культуру та покращити свою англійську, можна грати в ігри, розмовляти, дивитися фільми, слухати музику

Who: students aged 12-17, all levels of English

Для кого: Участь в клубі можуть взяти всі бажаючі учні Сквирських навчальних закладів, віком з 12 до 17 років. Рівень знань англійської мови учасників може бути від низького до високого.

Where: different places in Skvyra

Місце проведення клубу залежить від побажань учасників – будь яке місце Сквири, де буде комфортно. Перші заняття плануємо провести в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Why: to improve your English through fun activities

Мета клубу – цікаве проведення часу разом та покращення знань англійської мови.

When: weekly throughout the summer

Зустрічі будуть відбуватися щонеділі, протягом літа. У період з 1 по 3 липня буде проходити реєстрація усіх бажаючих займатися у клубі. Перше заняття: 4 липня, початок о 11.00 год.