P1540734Тема дня в таборі – “Пошук скарбів”. Що може бути кращим за пошук скарбів? 10 червня 2019 року всі діти літнього мовного табору “Rainbow” разом з вожатими, волонтером Корпусу Миру США в Україні та вчителями вирушили на пошуки скарбів. Діти подорожувати станціями, щоб відшукати скарби Сфінкса, відповідали на запитання й виконували цікаві завдання. Дві команди майже одночасно прибули до фінішу, де знайшли “солодкі” скарби. Наймолодший учасник табору отримав дозвіл розпакувати скриню з гостинцями. У холодку діти смакували солодощами, весело посміхались і дякували за несподіванки та приємні сюрпризи, які завжди чекають на них у мовному таборі. Згадували, як після сніданку відвідали майстер-класи у Сквирському РЦДЮТ. З керівниками гуртків виготовляли красиві вироби, танцювали й співали.

Переглянути всі фото>>>