P1540628День 7 червня 2019 року в літньому мовному таборі “Rainbow” був присвячений морській тематиці. Ранок діти розпочали запальним флешмобом під відомий саундтрек “Under the Sea” з мультфільму “The Little Mermaid”. Після смачного сніданку, який приготували на багатті, діти вирушили на заняття. Там їх чекав таємничий підводний світ і його загадкові мешканці. Медузи, кальмари, кити, восьминоги, акули, краби, дельфіни, морські коники, креветки, черепахи, морські зірки, скати й мідії – дітям сподобалося вчити ці слова англійською та знаходити їх у Word Search Puzzle. Наприкінці дня закріпили засвоєну лексику, створивши яскравий постер-колаж. Дітям давно полюбилися мелодійна action song “Baby Shark” та рухлива гра на свіжому повітрі “Red Rover”. У таборі (на “морському дні”) панувала дружня атмосфера.

Переглянути всі фото>>>