P15405416 червня 2019 року в мовному таборі “Rainbow” присвятили музичній темі. Конфуцій зазначив, що музика приносить задоволення, без якого людині не обійтися. Тож девіз цього дня – “Music can change the world because it can change people”. День розпочався із музичного привітання, а на заняттях з англійської мови виконували цікаві завдання: “Guess the melody” (“Відгадай мелодію”), “Name the musical instruments” (“Назви музичні інструменти”). Діти практикувались у розпізнаванні музичних жанрів на слух та відшукали назви музичних інструментів у Word Search Puzzle.

Учитель музичного мистецтва Чебан Альона Дмитрівна провела з дітьми захопливі ігри: “Відгадай мелодію”, “Музичні загадки”, “Караоке”, “Музичні завдання”, “Музичні кросворди”, “Пантоміма”, “Загальний спів”. А на подвір’ї ліцею діти влаштували концерт, на якому виконували свої улюблені пісні.

Переглянути всі фото>>>