Вітаємо Середу Олександру, ученицю 11 класу Сквирського ліцею, з отриманням Почесної відзнаки “Лідер Київщини”!

P1540270 Середа Олександра

Олександра Середа очолює районну раду дітей «Лідер» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості й бере активну участь в учнівському самоврядуванні ліцею. Олександра – талановита й цілеспрямована, щороку є переможцем обласних та всеукраїнських етапів Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, англійської мови, конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Двічі отримала перемогу в конкурсі “Космічні фантазії” в номінації “Літературна творчість”, написавши фантастичні оповідання. Має численні перемоги в краєзнавчих та патріотичних конкурсах. Олександра – неперевершена ведуча ліцейних, міських та районних заходів. При зустрічі, її сяюча посмішка, щирість, теплота слів надає оптимізму, радості, впевненості у житті.

Сквирський ліцей пишається своєю ученицею!