DSC04420 DSC04425

31 травня 2019 року учасники мовного табору “Rainbow” Сквирського ліцею, відвідали ІІІ Відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми – діти твої, Україно!», який відбувся в селі Пустоварівка Сквирського району з нагоди Дня захисту дітей. На свято талантів завітали юні творчі обдарування з Київщини, Вінниччини, Житомирщини, діти з лінії розмежування Донецької області. Діти працювали у майстеркласах з декоративного розпису, різьблення по дереву, виготовлення сувенірів з фетру, фоамірану, стрічок, ниток, бісеру. Веселий настрій створювали художники на локації «Аквагрим».

Майстерклас “Всезнайко” для гостей фестивалю проводила учитель української мови та літератури Сквирського ліцею Ярмульська Іванна Володимирівна.

Надзвичайне враження та захоплення викликав виступ ансамблю “Дзвіночки” під керівництвом вчителя музичного мистецтва Чебан Альони Дмитрівни.

На головній сцені фестивалю свої таланти демонстрували вихованці хореографічних колективів та вокалісти, серед яких – учні ліцею. Приємним сюрпризом був «Кошик бажань», з якого діти мали змогу отримати солодкий подарунок та побажання, яке обов’язково має збутися.

Переглянути всі фото>>>