P153018916 травня 2019 року Соколенко Олександр Тарасович, студент 6 курсу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, провів лекцію для учнів 10 та 11 класів Сквирського ліцею на тему “Інфекційні хвороби, що передаються статевим шляхом”. Захід проведено у рамках проекту “Увімкни світло” від програми “Завтра.UA”. Соколенко Олександр Тарасович є переможцем Конкурсу – 2018/19 Стипендіальної програми «Завтра.UA».

У 2018 році стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука за підтримки Фундації Coca-Cola провели 2-й літній табір «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity» для українських студентів. 100 учасників – 50 студентів з тимчасово переміщених ВНЗ із окупованих територій Сходу України та 50 із університетів інших регіонів – разом розробили 12 проектів, спрямованих на соціальну інтеграцію молоді в Україні. Чотири найкращі ідеї отримали фінансування від Фонду Віктора Пінчука. Проект під назвою «Увімкни світло» посів ІІІ місце. Він передбачає проведення освітніх заходів для молоді та дітей з питань безпечного сексу та анатомо-фізіологічних особливостей організму. Над проектом працювали Лілія Аблезгова, Богдан Андрійчук, Лілія Давигора, Роман Линник, Віталій Плохушко, Роман Плохушко, Олександр Соколенко та Анна Троць.