Вітаємо учнів Сквирського ліцею – переможців Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник» та вчителя фізики Гетьман Ірину Володимирівну!

Бучок Д. Васківська М. Заруднюк А. Гетьман І.В. Тесельський І. Гетьман І.В.

Національний центр «Мала академія наук України» у квітні-травні 2019 року проводив Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник». Змагання відбувається в номінаціях «Історія», «Екологія», «Техніка» й «Астрономія» за інноваційною методикою, що передбачає ефективну пропедевтику всіх видів діяльності учнів МАН України на засадах дистанційного навчання із залученням інтернет-технологій. Учасники конкурсу мають змогу відчути себе дослідниками і долучитися до винахідництва та наукового пошуку незалежно від місця проживання.

15 травня 2019 р. відбувся он-лайн захист дослідницьких робіт учнів, і за підсумками журі учні Сквирського ліцею стали переможцями конкурсу.

Бучок, ВасківськаБучок Дана Миколаївна, Васківська Марія Олександрівна, учениці 8 класу – проект
«Вогонь та вода» – 3 місце

Тесельський І.Тесельський Іван Олегович, учень 7 класу – проект «Правильне зважування на неправильних терезах» – 3 місце

0-02-05-452f88d9a92f4aeebc0d876c50029909eca1509a5977750d9c59f1af28110f60_a43fb8deЗаруднюк Арсеній Олександрович, учень 7 класу – проект «Пробити монету голкою. Чудо? Ні, фізика!» – 3 місце

Конкурс проводиться у два етапи:
І етап – заочний;
ІІ етап – захист проекту в онлайн-режимі за допомогою мережі Інтернет або очно на базі визначених організаційним комітетом територіальних відділень МАНУ за погодженням із учасниками та їх керівниками.

У 2019 році в номінації “Технік Юніор” було запропоновано продовження теми конкурсу 2018 року: «Шляхами Я.І.Перельмана — ВЛАСНА інтерпретація та продовження ідей і змісту відомих публікацій». Учасниками конкурсу стали 59 команд закладів освіти України.

Бучок Дана, Васківська Марія, Заруднюк Арсеній, Тесельський Іван, вихованці ліцейного гуртка “Експериментальна і теоретична фізика”, нагороджені Дипломами ІІІ ступеня Малої Академії наук України. (Протокол)

Переглянути всі фото>>>