IMG-2f051339871206bec56cd2a64bcdbccc-VУ новому проекті НЦ «МАНУ» школярі Cквирського ліцею Цимбалюк Анастасія, Кузніцова Анастасія, Дейнека Ольга удосконалювали навички одного з найперспективніших напрямів науки ‒ біотехнології. «Biotech Startup Week» ‒ так називається ІІ Всеукраїнська наукова профільна школа, яка відбулася з 22 по 26 квітня. Цього року її проведення стало можливим завдяки співпраці з «UF Incubator», створеного на базі НЦ «МАНУ», і Центру інновацій «Сходи в Майбутнє».

До школи «Biotech Startup Week» було дібрано 28 учасників ‒ старшокласників та студентів. Під час навчання молодь працювала у командах. До складу кожної входили винахідник, маркетолог та фінансист ‒ а це повноцінний колектив, якому під силу успішно реалізувати стартап. Адже біотехнологи продукують ідею, економісти готують фінансове обґрунтування проекту, а маркетологи займаються просуванням ідеї.

Мета школи – підготувати учасників до розмови з інвесторами та представниками бізнесу, навчити їх працювати у команді і з проекту створювати стартап, формулювати бізнес-модель та корегувати свій бізнес-план. Адже фінальним завданням школи є презентація учасниками своїх проектів перед експертною радою. Виступи команд оцінювали представники «UF Incubator» та НЦ «Мала академія наук України», Центру інновацій «Сходи в Майбутнє», україно-американського фонду «Biotech Initiative U. S. – Ukraine Foundation», експерти компанії «Юрія-Фарм» та організатори Міжнародного форуму «Innovation Market».

Надважливим завданням для дорослої освітньої спільноти є виявлення талановитих дітей і перспективних проектів. Однак не менш вагомим є сприяння та виведення молодь на новий рівень, тим самим впливаючи на розвиток країни.

Переглянути всі фото>>>