P15200099 травня 2019 року на Меморіалі Слави, що у м.Сквира відбувся урочистий мітинг-реквієм «День Слави, пам’яті, скорботи» з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Більше семи десятиліть минуло від того незабутнього травня 1945 року, а сьогодні величезний подвиг захисників і визволителів Вітчизни символізує тріумф справедливості, залишається невичерпним джерелом патріотизму та незалежної віри у свої сили. Війна, що прийшла на українську землю червневим ранком 1941 року, увірвалася до кожної сім’ї, до кожної оселі, відібрала мільйони молодих життів, спотворила нашу чудову природу, перетворила у руїни тисяч міст і сіл. Проте наш народ залишився незламним у титанічній битві, якої ще не знала історія. Він боровся за свободу і переміг.

Усіх, хто кував Перемогу і загинув за наш народ, за всю Україну і тих, хто не дожив до сьогоднішнього дня, присутні вшанували Хвилиною Мовчання.

У знак глибокої пошани, світлої пам’яті поклали квіти до палаючого Вічного Вогню Меморіалу Слави.

Панахиду за загиблими провів благочинний Сквирського району Віктор Скакевич. Вічний Вогонь незгасимо горить дні і ночі. Це вогонь пам’яті живих про загиблих, вогонь пам’яті серця.

Військові Білоцерківського гарнізону салютували на честь Дня Перемоги залпами зі стрілецької зброї.

На закінчення мітингу вихованці дитячої Школи мистецтв виконали пісню «Ми за мир».

По завершенню заходу ветерани Другої світової війни, разом з керівництвом району і міста вшанували пам’ять розстріляних фашистами під час окупації, мирних жителів нашого міста біля пам’ятника жертвам Голокосту під час Другої світової війни на єврейському кладовищі (вул. Київська, 44 , м.Сквира).