10-БМіжнародний день щастя – одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят. Традиційно його відзначають саме 20 березня – в день весняного рівнодення, коли ніч практично зрівнюється зі світлою частиною доби. Автори ідеї хотіли показати: на щастя абсолютно всі мають рівні права, як і на те, аби щодня зустрічати сонце.

Запроваджений Міжнародний день щастя резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 28 червня 2012 року. Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи.

Традицій ще небагато, адже свято відносно нове, втім щороку у різних країнах проводять семінари, конференції та тренінги, учасники яких розповідають про значення щастя для людини і діляться ідеями щодо поліпшення побуту і вдосконалення суспільства.

Учні 10 класу Сквирського ліцею сьогодні переглянули відеоролик “Міжнародний день щастя, цікаві факти про оптимізм та радість” і розпочали челендж “Весь світ сьогодні посміхається, а ти? Подаруй свою посмішку!”