Вітаємо юних дослідників, наукових керівників та вчителів із високими науковими досягненнями!

16 та 17 лютого 2019 року в Київській області відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. На конкурс було презентовано 16 робіт юних науковців Сквирщини. За рішенням журі 10 учнів Сквирського ліцею стали переможцями ІІ (обласного) етапу конкурсу.

Іванченко Вікторія 1 місце – Іванченко Вікторія Григорівна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця 11 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.». Робота представлена в секції «Українська мова», науковий керівник Цимбалюк Василь Іванович, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Ярмульська Іванна Володимирівна.

Кругляк Назар1 місце – Кругляк Назар Олегович, вихованець гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учень 11 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.», робота представлена в секції «Філософія», науковий керівник Ломачинська Ірина Миколаївна, доктор філософських наук, професор, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Козлова Ольга Леонідівна.

Ходаківська Анна1місце – Ходаківська Анна Володимирівна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця 11 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.», робота представлена в секції «Селекція та генетика», науковий керівник Димань Тетяна Миколаївна, доктор с/г наук, професор, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Гудзенко Наталія Василівна.

Федоренко Олександра2 місце – Федоренко Олександра Михайлівна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця  9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.», секція «Екологія», науковий керівник Мазур Тетяна Григорівна, кандидат ветеринарних наук, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Гудзенко Наталія Василівна.

2 місце – Стригун Анастасія Сергіївна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця  10 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.», секція «Валеологія», науковий керівник Плівачук Олена Павлівна, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Гудзенко Наталія Василівна.

Кузніцова Анастасія 2 місце – Кузніцова Анастасія Олександрівна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця 10 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.», секція «Зоологія, ботаніка», науковий керівник Гриневич Наталія Євгенівна, кандидат ветеринарних наук, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Гудзенко Наталія Василівна.

Гаврищук Таїсія2 місце – Гаврищук Таїсія Сергіївна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця  10 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.», секція «Всесвітня історія», науковий керівник Пасічник Наталія Євгенівна, кандидат історичних наук, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Козлова Ольга Леонідівна.

Середа Олександра 2 місце – Середа Олександра Сергіївна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця  11 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.», секція «Фольклористика», науковий керівник Плівачук Катерина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України, керівник гуртка РЦДЮТ; вчитель Ярмульська Іванна Володимирівна.

Харитонкіна Ксенія2 місце – Харитонкіна Ксенія Павлівна,  вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця  11 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.», секція «Релігіезнавство»,  науковий керівник Ломачинська Ірина Миколаївна, доктор філософських наук, професор, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Козлова Ольга Леонідівна.

Гуменюк Діана         3 місце – Гуменюк Діана Олексіївна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця  10 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.», секція «Українська література», науковий керівник Заболотний Олександр Вікторович, заслужений учитель України, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Ярмульська Іванна Володимирівна.