P149011021 лютого 2019 року на базі НВК «Сквирський ліцей –ЗОШ І-ІІІ ст.» відбулося засідання школи педагогічної майстерності вчителів-методистів Боговик О.П., Хомочкіної В.П. та Юхимчак Н.А. для вчителів початкових класів з теми: «Використання інноваційних технологій для розвитку творчих здібностей молодших школярів».

Оксана Петрівна Боговик провела відкритий  урок природознавства в 4-А класі з теми «Створення ментальних карт. Подорож материками», в ході якого поділилася з колегами досвідом створення ментальної карти учнями, одного із найцікавіших способів систематизації знань у процесі самостійної роботи.

З ефективною  педагогічною технологією, спрямованою на формування здорової особистості, що гармонійно поєднує функції виховання і розвиток соціально-психологічних компетентностей учнів, ознайомила колег Віра Петрівна Хомочкіна, яка провела урок у 2-Б класі з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» з теми «Хочу, можу, треба. О.Касьян. Найважливіше бажання». Режим дня».

Юхимчак Наталія Анатоліївна на  уроці математики в 3 класі з  теми: «Ділення двоцифрового числа на одноцифрове виду 26:2» продемонструвала  слухачам ШПМ сучасні тенденції  навчання математики молодших школярів. Досвідчений педагог довела на практиці, що впровадження інноваційних технологій на уроках математики допоможе дитині у майбутньому  бути конкурентоспроможною, всебічно розвиненою, здатною  критично мислити та вчитися впродовж життя.

Переглянути всі фото>>>