1-Б8 лютого 2019 року – довгоочікуваний день Тижня природничих наук в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”, адже сьогодні учні 10 класу, які вивчають біологію і хімію поглиблено, Арушанян Хачик, Кузніцова Анастасія, Жарінський Денис, Гуменюк Діана, Кашицин Дмитро, Стригун Анастасія, Тригубчук Іван, провели для учнів 1-6 класів справжні хімічні експерименти. Для демонстрації реакцій були обрані засоби побутової хімії, харчові продукти, лікарські препарати,  які з успіхом замінили реактиви й наблизили навчання до життєвої практики.

У вивченні хімії як експериментально-теоретичної науки важливе місце належить хімічному експерименту. Хімічний експеримент посідає провідне місце як основний метод і вид пізнання в хімії. Він є і джерелом знань, і методом навчання, і головним засобом наочності. Шкільний хімічний експеримент відбиває експериментальний характер хімічної науки.

Мету заходу було досягнуто, адже запрошеним школярам було цікаво спостерігати, вони задавали багато питань, робили висновки. Маємо надію, що їхній  інтерес до природничих наук буде зростати з кожним роком навчання.

Переглянути всі фото>>>