SAM_69937 лютого 2019 року учні 4-А класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» на уроці природознавства уявили себе працівниками туристичного агентства «Країна пізнайчат».

Працювали в групах дружно і завзято. Кожна група вибрала конверт з планом роботи з вивчення тваринного і рослинного світу тропічних лісів, саван, пустель, Національного парку Косцюшко материка Австралія. Необхідно було опрацювати довідковий матеріал про природну зону, щоб створити рекламу і запропонувати подорож. Після ретельної підготовки, невеличких репетицій, провели рекламну акцію «Подорож до Австралії». Учні вдало увійшли в ролі та емоційно розповідали  про дивовижних тварин і рослин цього загадкового континенту. На «квитках» кожен зазначив місце, куди б він хотів вирушити.

Переглянути всі фото>>>