Header image alt text

Сквирський ліцей

Вітаємо переможця обласної олімпіади з хімії!

Автор: taisa. Дата: 02/08/2019
Публікація: Новини

Вітаємо з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії ученицю 9 класу Дейнеку Ольгу та вчителя Момотенко Ірину Володимирівну!

Дейнека Ольга

Дейнека Ольга Володимирівна, учениця 9 класу Сквирського ліцею,  виборола 3 місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Ольга Дейнека – творча, талановита учениця, яка не уявляє свого життя без хімії. Ольга любить малювати, і працюючи на створенням картини думає про хімію, робить уроки з математики чи історії і між рядками бачить формули з хімічними елементами. Ось таке надзвичайне захоплення викликає складна фундаментальна наука. За словами Ольги, якщо намалювати велике серце, то весь його об’єм заповнить любов до хімії.

Бажаємо успіхів, творчого натхнення та нових перемог!

Дякуємо вчителю хімії Момотенко Ірині Володимирівні за підготовку переможця обласної олімпіади!