Вітаємо з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології ученицю 9 класу Федоренко Олександру, ученицю 11 класу Ходаківську Анну та вчителя Гудзенко Наталію Василівну!

P1480804 P1480800

Учні Сквирського ліцею Федоренко Олександра Михайлівна, учениця 9 класу, і Ходаківська Анна Володимирівна, учениця 11 класу, вибороли 3 місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Федоренко Олександра – талановита і ерудована, творча і старанна учениця. Особливий інтерес виявляє до природничих наук – біології, хімії, географії. Олександра має багато захоплень, її неперевершені здібності  до співу, музики, образотворчого мистецтва відзначаються успіхами в олімпіадах, конкурсах, концертах.

Ходаківська Анна – яскрава представниця молоді нового покоління. Допитлива, ерудована, талановита, цікавиться новими досягненнями природничих наук і медицини. Особливий інтерес до біології і хімії приносить їй успіх впродовж останніх чотирьох років. Анна – прибічниця активної життєвої позиції, вона член Сквирської районної ради дітей «Лідер», почесний член Сквирського територіального відділення Малої Академії Наук України.

Бажаємо успіхів, творчого натхнення та нових перемог!

Дякуємо вчителю біології Гудзенко Наталії Василівні за підготовку переможців обласної олімпіади!