Вітаємо з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії ученицю 10 класу Гаврищук Таїсію, учня 11 класу Кругляка Назара та вчителя Козлову Ольгу Леонідівну!

P1480793 P1480795

Учні Сквирського ліцею Кругляк Назар Олегович, учень 11 класу, і Гаврищук Таїсія Сергіївна, учениця 10 класу, вибороли 3 місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Кругляк Назар серед однолітків вирізняється прагненням глибоко засвоїти курс історії, правознавства, основ філософії. Ліцеїст має аргументовану особистісну позицію, відмінне почуття гумору, толерантний. Назар завжди може знайти та правильно використати способи вирішення будь-якої ситуації.

Гаврищук Таїсія – одна з найяскравіших зірочок Сквирського ліцею. Глибоку ерудицію і творчі здібності Таїсія виявляє не лише з історії, її інтереси надзвичайно різнобічні. Учениця відмінно знає математику, фізику, українську мову і літературу, учасниця інтелектуальних конкурсів та змагань ерудитів. Захоплення Таїсії образотворчим мистецтвом, петриківським розписом принесло чимало перемог на обласному та всеукраїнському рівні.

Бажаємо успіхів, творчого натхнення та нових перемог!

Дякуємо вчителю історії Козловій Ользі Леонідівні за підготовку переможців обласної олімпіади!