P125039710 січня 2019 року педагог-організатор Сквирського ліцею Громова Тетяна Романівна взяла участь у навчально-методичному консультуванні педагогів, відповідальних за підготовку роїв до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») на тему: «Військово-патріотичне виховання у контексті положень Нової української школи». Захід відбувся на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

На засіданні Майорко Інна Володимирівна, методист Сквирського РЦДЮТ, та Котяй Любов Володимирівна, методист РМК відділу освіти Сквирської РДА, розглянули питання:

• про Постанову Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 № 845 «Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»);
  • про створення та форми діяльності куренів;
  • про проведення Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша та середня вікові групи);
  • про підготовку роїв до конкурсу звітів «Добре діло».

Педагоги ознайомилися з нормативно-правовими та методичними засадами розвитку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), зокрема, у 2018/2019 навчальному році проведення гри регламентується наказом МОН від 04.09.2018 №966 «Про проведення у 2018/2019 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» та іншими розпорядчими документами МОН, Головного штабу та Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді. Було обговорено питання розвитку Гри «Сокіл» («Джура») та як успішно реалізовувати цілі й завдання гри у закладах загальної середньої освіти району.