P1480424 P1480438

10 січня 2019 року учителі Сквирського ліцею Цимбалюк Василь Іванович та Поліщук Наталія Іванівна взяли участь у семінар, який пройшов на базі НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів». Семінар на тему: «Активізація пізнавальної діяльності учнів, формування їхніх ключових компетентностей у процесі вивчення української мови і літератури», об’єднав учителів-філологів у команду творчих однодумців.

Хіврич С.М., учитель української мови і літератури В-Половецького НВК, поділилася досвідом із проблеми «Застосування дослідницького методу навчання учнів на уроках української мови і літератури та в позаурочний час».

Хижняк Ю.С., учитель української мови і літератури Шамраївського НВК, учасник обласної школи передового педагогічного досвіду, ознайомила педагогів із особливостями впровадження інформаційно-комунікаційних технологій  на уроках української мови і літератури.

Кондратюк І.Л. та Петриченко О.А., учителі української мови і літератури Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П.Тисьменецького, поділилися досвідом роботи  з теми «Розвиток творчих здібностей на уроках мови і літератури як засіб формування компетентності учнів».

В.І. Цимбалюк, учитель української мови та літератури НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів», заслужений учитель України, кандидат педагогічних наук, презентував книгу «Наш квітучий сад: незвідані таємниці рідної мови». Василь Іванович акцентував увагу вчителів на тому, що у виданні розповідається про красу рідної мови, розкривається її мелодійність, багатство і стародавність, висвітлюється питання боротьби за культуру мовлення в повсякденному житті. Педагоги можуть знайти у книзі цікавий матеріал про походження слів і крилатих висловів в українській мові, а також матеріали для підвищення своєї грамотності.

Першу ластівочку власної поезії презентувала старший учитель Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М.Ольшевського Юшко Н.П., прочитавши кілька віршів із збірки.

Ось на такій позитивній ноті закінчилася зустріч із педагогами.

(Матеріали із сайту відділу освіти Сквирської РДА)