3_120 грудня 2018 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу

– захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Юні науковці представили свої роботи у відділеннях літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, хімії та біології, екології та аграрних наук, історії, філософії та суспільствознавства.

Роботи юних дослідників оцінювало компетентне журі, у складі якого були науковці: Димань Тетяна Миколаївна, доктор сільськогосподарських наук? професор; Гриневич Наталія Євгенївна, кандидат ветеринарних наук, доцент; Плівачук Катерина Володимирівна, доцент, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України; Цимбалюк Василь Іванович, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України; Мазур Тетяна Григорівна, кандидат ветеринарних наук, доцент.

Журі визначило 16 кращих робіт, які юні науковці Сквирщини будуть презентувати на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.

Вітаємо всіх переможців районного етапу та бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу!