121 грудня 2018 року для учнів 7 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” учитель фізики Гетьман Ірина Володимирівна провела інтегрований урок-гру з теми «Механічний рух». Семикласники об’єдналися в три команди «Позитивчики», «Чері» та «Близнюки». В кожній команді діти обирали собі ролі: капітан команди, «теоретики», «практики», «експериментатори», «пізнайки», «кмітливі», «поети». Ліцеїсти здійснили уявну експедицію-подорож, під час якої кожен зміг показати знання теорії на станції «Бліц опитування», навички роз’язування експериментальних та розрахункових задач (станція «Практична» та «Експериментальна»). Завдання на станціях «Кмітлива» та «Пізнавальна» школярі виконували з особливим захопленням. А «Поетична» зупинка показала наскільки влучно юні поети пишуть вірші про механічний рух. Активно позмагалися у конкурсі “Демонстрація”, де показувалися невеличкі відео і потрібно було зрозуміти про що вони, чим пов’язані процеси, які демонструвалися.

На останній «Підсумковій» станції було оголошено переможців гри. І місце здобула команда «Позитивчики», ІІ місце – «Чері», ІІІ місце – «Близнюки».

Переглянути всі фото>>>