Вітаємо команду Сквирського ліцею з 1 місцем у районному брейн-рингу “Підліток і право”!

P124083811 грудня 2018 року  в рамках тижня права у Сквирському районному центрі дитячої та юнацької творчості серед учнів 9 класів Сквирського району пройшов традиційний турнір юних знавців права – брейн-ринг «Підліток і право».

Сквирський ліцей представляла команда: Слободенюк Павло, Дейнека Ольга, Невінчана Еліна, Винник Юлія, Середа Богдан.

У заході взяли участь 9 команд шкіл міста та району.  Учні змагалися у 7 раундах та змогли продемонструвати не тільки знання з основ правознавства, а й показати власну ерудованість, вміння працювати командою, швидко знаходити правильні рішення у нестандартних ситуаціях.

За підсумками гри 1 місце виборола команда НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів», ІІ місце – учні Горобіївського НВК, ІІІ місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Усі інші учасники заходу нагороджені дипломами за активну участь.