P14703544 грудня 2018 року вчитель історії НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” Козлова Ольга Леонідівна провела майстер-клас з теми “Методи формування історичної компетентності учнів”. Комплексним показником рівня історичної освіти є історична компетентність учнів, тобто здатність пізнавати минуле, заснована на знаннях, ціннісних орієнтирах і досвіді, набутих під час навчання. Ольга Леонідівна запросила колег – педагогів зі шкіл Сквирського району, відвідати урок з історії України у 7 класі  – “Київська Русь за Володимира Мономаха та його сина”. На уроці вчитель використала вправи з розвитку критичного мислення. Під час проведення з педагогами круглого столу обговорювалися питання розвитку уміння орієнтуватися в історичному часі, встановлювати причино-наслідкові зв’язки, розглядати суспільні явища в конкретно-історичних умовах, формулювати оцінку історичних подій та історичних постатей.

Переглянути всі фото>>>