IMG_514021 листопада 2018 року на базі Сквирського районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської РДА відбулася інструктивно-методична нарада для медичних сестер закладів освіти району. Участь у нараді взяла медична сестра НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” Нестеренко Людмила Іванівна.

Під час наради були розглянуті наступні питання:

- про вимоги діючих нормативно-правових актів, зміни які відбулись в чинному законодавстві щодо організації медичної роботи в закладах освіти;

- про роль медичної сестри в проведенні профілактичних щеплень дітей закладів освіти;

- про організацію харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх закладах, дитячому будинку «Надія» у 2018 році. Про перспективи організації харчування дітей у закладах освіти у 2019 році;

- про забезпечення медико-педагогічного контролю у закладах освіти.

Інструктивно-методична нарада була проведена за участю методистів районного методичного кабінету Кривди Н.І., Чернеги Н.С., технолога з організації дитячого харчування відділу освіти Добровольської З.М.