P147016121 листопада 2018 року на базі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» відбувся проблемний семінар «Організація дистанційного навчання в школі» для заступників директорів ЗЗСО з навчально-виховної роботи.

Завідувач районним методичним кабінетом Л.Корбут виголосила мету і завдання семінару. У роботі семінару взяла участь Борбіт Алла Вікторівна, завідувач відділом дистанційного навчання  КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Учасники семінару опрацювали нормативно-правову базу, визначили шляхи реалізації та алгоритм організації дистанційного навчання. Практично познайомилися з веб-орієнтованими системами підтримки освітнього процесу: MOODLE, LAMS (Learning Activity Management System).

Завершився семінар обговоренням планів щодо практичного застосування різних систем для організації дистанційного навчання школярів.

Переглянути всі фото>>>