P1470052 P1470037

«Безпека дорожнього руху – це життя!». Саме з такою темою під час Тижня безпеки дорожнього руху 15 листопада 2018 року завітали до учнів 4-Б класу Сквирського ліцею старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Сквирського ВП ГУНП в Київській області Дарина Геннадіївна Котюк та поліцейський ГРПП Сквирського ВП ГУНП в Київській області Олександр Олександрович Гребенюк.

Особливу увагу на зустрічі поліцейські приділили розумінню правил дорожнього руху, повторили основні права та обов’язки пішоходів, велосипедистів, і пасажирів, а також правила поведінки на дорозі. Учні з увагою слухали працівників поліції щодо правил безпеки дорожнього руху.

Жити у сучасному світі та не знати правил дорожнього руху неможливо. Щоб зберегти життя, уникнути неприємних ситуацій на дорозі, слід знати ці правила й завжди їх дотримуватись та постійно нагадувати про них своїм рідним та близьким.