P1470116Міжнародний день терпимості був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року. Генеральна Асамблея запропонувала державам-членам щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний день толерантності. Щоб досягти успіху в житті, не бути конфліктним, кожному варто сформувати у собі толерантність як рису характеру.

З метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” 16 листопада 2018 року стартував День толерантності.

Упродовж дня були проведені години спілкування на тему «Толерантність», в ході яких учні мали змогу визначити людські якості та чесноти, які необхідні для мирного життя. Учні 1-3 класів були активними у створенні проектів, які створювали разом з класними керівниками: “Галявина толерантності” – 1-А клас, «Дерево толерантності» – 1-Б клас, “Дружна родина” – 2-А клас, “Квітка толерантності” – 2-Б клас, “Даруємо тепло своїх долоньок” – 3 клас.

Проведені заходи дали можливість учням ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. День пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.

Дякуємо всім за активну участь!

Переглянути всі фото>>>