P1460873 P1460724

30-31 жовтня  2018 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” для вчителів української мови та літератури відбулося перше заняття обласного майстер-класу Ярмульської Іванни Володимирівни, учителя української мови та літератури Сквирського ліцею, з теми «Інтернет-ресурси як засоби стимулювання навчальної діяльності учнів на уроках української мови і літератури». Зустріч пройшла змістовно, цікаво й продуктивно.

Тема першого заняття – “Сучасні форми візуалізації навчального матеріалу на уроках української мови та літератури”. Педагоги працювали за планом:

1. Організація та зміст діяльності майстер-класу із теми «Інтернет-ресурси як засоби стимулювання навчальної діяльності учнів на уроках української мови і літератури».

2. Вхідне діагностування учасників майстер-класу.

3. Психолого-педагогічна вправа «Знайомство».

4. Презентація педагогічного досвіду Ярмульської І.В.

5. Формування віртуального освітнього середовища «Онлайн – учительська».

6. Майстер-клас « Правило трьох Z: зацікавлення – здивування – захоплення».

7. Практична робота: «Використання сервісів Coggle, Padlet, Thinglink  в освітньому процесі».

Домашнє завдання: створити ментальну карту до літературного твору (за вибором) та розмістити її на віртуальній дошці.

Переглянути всі фото>>>