P145063608 вересня 2018 року на базі Шамраївського НВК відбулося районне спортивно-патріотичне свято «Здорова молодь – здорова нація» для учнів старших класів освітніх закладів Сквирського району. У заході взяли участь 23 команди закладів освіти Сквирського району та делегації з інших районів Київської області (понад 200 осіб).

Тренери Сквирської ДЮСШ провели командні змагання«Ігри патріотів», під час проходження яких на учасників чекали випробування у силі, спритності, сміливості, наполегливості. Учні показували свою майстерність у конкурсних змаганнях: «Весела естафета», «Веселий капелюх», «Дартс. Влучний стрілець», «Стрибки через скакалку», «Підтягування на перекладі». Також відбулися відкриті турніри з настільного тенісу та шахів.

Команда Сквирського ліцею показала свою винахідливість, кмітливість та згуртованість.

Педагоги Сквирського РЦДЮТ запропонували учням взяти участь у майстер-класах із виготовлення сувенірів та емблем на спортивну тематику, а також показати свій творчий потенціал у конкурсі плакатів «Олімпійське майбутнє України». Під час проходження етапів інфоквесту, організованого Сквирським комбінатом хлібопродуктів, учні змогли дізнатися багато нового та корисного про здорове харчування, проявити свою фантазію та отримати за це смачні подарунки.

Працівники Шамраївського НВК гостинно зустрічали учасників змагань. Сквирський комбінат хлібопродуктів та ДНЗ «Сквирське ВПУ» організували харчування учнів та гостей свята.

Переглянути всі фото>>>