P14504433 вересня 2018 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” навчальний рік розпочався Святом Знань.

Переглянути всі фото>>>

Цьогоріч зустріч після літніх канікул пройшла в незвичному форматі.

Розпочалося свято з параду класів. Модератор (ведуча) Іванна Володимирівна Ярмульська запропонувала перевірити, чи вся шкільна родина зібралася на подвір’ї. У цьому навчальному році ліцей поповнився 40 першокласниками: маленькими, несміливими, креативними, які все літо мріяли про свято Першого дзвінка. Тож усі дружними оплесками підтримали новачків. Надзвичайно хвилювалися класні керівники 1-х класів Храпак Наталія Анатоліївна та Галашевська Світлана Володимирівна, яких також привітали оплесками.

Учні, батьки та вчителі раді були вітати на святі Знань Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра освіти і науки України Лілію Гриневич, Міністра Кабінету Міністрів Саєнка Олександра Сергійовича, заступника голови Київської ОДА Кучера В’ячеслава Анатолійовича.

У цьому році розпочинає свій відлік Нова українська школа. Педагоги  відчувають велику відповідальність за те, що на них покладається формування в учнів основних життєвих компетентностей. Нова українська школа неодмінно підготує покоління успішної, ініціативної молоді, що є запорукою розквіту нашої держави.

Знаменною подією у Сквирському ліцеї є відкриття інформаційно-ресурсного центру з електронною бібліотекою.

Незвичний формат свята продовжився інфо-квестом «Шлях до успіху: зірки ліцею». Ліцейні репортери почали з обговорення питання «Які найбільші досягнення були здійснені впродовж останнього року?». Інтерв’ю брали у переможців Всеукраїнських етапів учнівських олімпіад та конкурсу-захисту в Малій академії наук, творчих та інтелектуальних конкурсів, Міжнародних спортивних змагань. Відповіли на питання також і начальник відділу освіти Олександр Вікторович Заболотний та Міністр Кабінету Міністрів Саєнко Олександр Сергійович.

Учням 11 класів була визначена найважливіша місія – розпочати навчальний рік Першим дзвоником. Мелодійні дзвіночки в руках одинадцятикласників чарівним звучанням наповнили подвір’я ліцею.

На ранкову зустріч до відкритої, сучасної, цікавої, нової української школи модератор свята запросила учнів 1-4 х класів, а на квест-зону та «Майстерню успіху» – учнів 5-11 класів. Високоповажні гості відвідали новий освітній простір у приміщенні Сквирського ліцею. Прем’єр-міністр Гройсман В.Б. та Міністр освіти і науки України Гриневич Л.М. завітали на уроки в 1-А, 1-Б та 2-Б класи. У щойно створеному інформаційно-ресурсному центі відбулася розмова Володимира Гройсмана та Лілії Гриневич із педагогами закладу освіти.