Реформування системи освіти: висока якість, сучасний освітній простір, умотивований учитель

Початок роботи коуч-студій о 10:00

28 серпня 2018 року

Психолого-педагогічні основи організації сучасного освітнього середовища закладу дошкільної освіти, сприятливого для формування гармонійно розвиненої особистості дошкільника (для керівників та вихователів ЗДО)

Сквирський ЗДО №6 «Ромашка»

Нейропсихологічний механізм формування життєвих компетенцій молодшого школяра (для шкільних психологів та вчителів початкових класів)

Сквирський РЦДЮТ

Формування політкультурної компетентності на уроках (для вчителів-філологів)

Сквирський НВК

Використання автентичних матеріалів для навчання аудіювання на уроках іноземної мови (для вчителів іноземних мов)

Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Формування життєвих компетентностей учнів шляхом використання практично орієнтованих завдань(для вчителів математики та інформатики)

НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

Розвиток творчого потенціалу учнів через реалізацію наскрізних змістових ліній на уроках природничих дисциплін (для вчителів географії, біології, основ здоров»я)

НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

Засоби збільшення рухової активності молодших школярів (для вчителів 2-4 класів)

Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Використання інноваційних технологій у процесі вивчення трудового навчання (для вчителів трудового навчання та технологій)

29 серпня 2018 року

Використання інтернет-ресурсів на уроках літератури в умовах Нової української школи (для вчителів філологів)

НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

Ефективні технології навчання як умова модернізації фізико-математичної освіти (для вчителів фізики та математики)

НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

Педагог як майстер інновацій (для педагогів-організаторів, класних керівників)

Сквирський РЦДЮТ

Формування життєвої компетентності особистості дошкільників в умовах упровадження освітньої програми «Впевнений старт» (для вихователів ЗДО)

Сквирський ДНЗ №1 «Світанок»

Інклюзія для всіх: освітня політика і практика (для заступників директорів з НР, асистентів вчителя та вчителів інклюзивних класів)

На базі Сквирського ІРЦ (ліве крило Сквирського НВК)

Реалізація діяльнісного та компетентнісного підходу у шкільній хімічній освіті (для вчителів хімії)

НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

Технології розвитку критичного мислення молодших школярів (для вчителів 2-4-класів)

Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Особливості формування внутрішніх ресурсів у дітей підліткового віку (для класних керівників  9-11 класів)

РМК