P144044315 червня 2018 року в Сквирському ліцеї відбулося Свято вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класу.

В актовому залі пролунала урочиста музика. Гучними оплесками зустріли учнів учителі, батьки та гості. Керівник закладу освіти Юхимчак Віктор Павлович привітав присутніх і вручив випускникам основної школи свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти. Святково і з хвилюваннями звернулися дев’ятикласники до батьків, подякували першим вчителям Музиці Ларисі Петрівні та Хомочкіній Вірі Петрівні,  класному керівнику Пясецькій Олені Олександрівні. Звернувшись до ліцеїстів, Олена Олександрівна свої побажання учням висловила у власному вірші:

Я пам’ятаю добре вас:
Як йшли ви вперше в перший клас.
Такі невпевнені, маленькі,
Але слухняні й розумненькі.
Ви працювати добре вміли,
І вчитись ви завжди хотіли.
Та швидко пролітає час –
Десятий клас вже кличе вас.
І я сьогодні вас вітаю,
І щастя вам усім бажаю.
Хай світить сонце вам яскраво,
Побільше друзів вам цікавих!
У вересні зустрінемося знову
І будем вчить англійську мову.
Як швидко пролітає час…
Десятий клас вже кличе вас!

Виступ батьків став приємною несподіванкою, яка вразила присутніх – своїм дітям мами присвятили пісню. А для класного керівника Гетьман Ірини Володимирівни дев’ятикласники приготували подарунок-сюрприз, виконавши пісню “Загублений рай” її улюбленої групи “Арія”. Теплі слова, щира дружба й повага супроводжували Свято вручення першого документа про освіту.

Педагогічний колектив дякує батькам за виховання їхніх дітей.

Вітаємо ліцеїстів з новим званням – “десятикласники”! Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття, щасливих шкільних років!

Переглянути всі фото>>>