P144022112 червня 2018 року в пришкільному англомовному таборі “Rainbow” відбувалися “Туристичні пригоди” (“Tourist Adventures”). Під час занять діти здійснили віртуальні мандрівки в міста Нью-Йорк, Лондон, Париж, Сідней, Рим та інші. Надзвичайно сподобалась інтерактивна гра “Amazing Tour”, у якій взяли участь усі учасники табору. І це не дивно, тому що всі люблять подорожувати, особливо, коли мова йде про мандрівки у незвідані місця! Після віртуальних прогулянок та екскурсій вихованці табору створили яскравий постер з назвою “Around the world”. Подорож країнами світу привела табір у Китай – країну феєрверків та міфічних тварин. Учитель хімії Момотенко Ірина Володимирівна під час хімічних дослідів показала утворення “китайського дракона”. Це було неперевершено! Після обіду діти, вожаті та вчитель фізичної культури вчилися встановлювати туристичний намет. Закінчився день репетицією пісень до підсумкового концерту.

Переглянути всі фото>>>