P1420172 P1420179

Переглянути всі фото>>>

05 травня 2018 року учні 6 та 9 класів НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» здійснили екскурсію в «Експериментаніум» – музей популярної науки та техніки. Постійна експозиція Музею «Експериментаніум» налічує більше 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Окрім цього, є анатомічний відділ, відділи «Таємниці води» та «Новітні технології». Також у Музеї багато різноманітних оптичних ілюзій, головоломок, лазерний і дзеркальний лабіринти.

З інтерактивними експонатами ліцеїсти мали змогу власноруч будувати мости без жодного цвяха, спостерігати зародження торнадо, створювати блискавку. Варто було тільки простягнути руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути, і на власні очі побачити, як працює фізичний закон, про який ішлося на шкільних уроках.

Окрім екскурсій діти відвідали навчально-розважальні шоу, які не залишили нікого байдужим. Шестикласники побачили видовищні досліди з хімії під час «Реактив шоу». Учні дізналися чи може бути лід «сухим», або як влаштувати димову завісу, чому рідина змінює колір від одного подиху, як поселити в своїй квартирі «фараонових змій», від чого вибухає кулька в руках Професора хімії, і як він приборкує вогонь у своїй долоні.

Учні 9 класу побували на «Тесла шоу», на якому проводили експерименти з електрикою! Дев’ятикласники закріпили знання про те, що таке струм і як утворюються блискавки, чому при розчісуванні волосся стає дибки, як впіймати плазмові промені, як заряджають свої мечі джедаї. Найбільше захоплення викликали прообраз зброї майбутнього із фантастичних фільмів – гармата Гауса та таємничий винахід Ніколи Тесли – спалахи величезних електричних дуг, які створюють музику.