Вітаємо Марію Хлєбік, ученицю 2 класу з перемогою!

imageМарія посіла 2 місце на Міжнародному багатожанровому мистецькому фестивалі-конкурсі «Супер – діти» в номінації “Естрадний вокал” з піснею “Рожеві окуляри”.

Міжнародний багатожанровий мистецький фестиваль-конкурс «Супер – діти» відбувся 28 квітня 2018 року в ПК “Росава”, організований командою білоцерківського дитячого клубу “Лас Мамас” та салону краси “Лас-Вегас” під керівництвом Наталії Кушнірук. У цьому році діти з Києва, Білої Церкви, Сквири, Овідіополя, Кропивницького, Черкас, Хмельницького, с.Шкарівки, Луцька, Бердичева, Умані, Жашкова, Козятинського та Васильківського районів показали високий рівень виконавчої майстерності та подарували чудові емоції численним глядачам. У складі зіркового жюрі конкурсу були: Ксандр Литвиненко (вокаліст гурту “БраZZерс”), Вадим Дійкевич (учасник шоу “Х-фактор”), Ольга Дубицька (член союзу художників України), Христина Заяць (Teacher D.Side Studio, учасниця проекту “Танцюють всі 8 сезон”), ТoluOmis (Команда Soul power), Ганна Гурєєва (співзасновник Академії танців Isadora), Світлана Дядюн (балетмейстер театру ім. П. Саксаганського). Фестивальний день включав в себе 146 номерів у номінаціях: соло і дуети, східні танці, соло хореографія, вокал, театр.