P14104822 квітня 2018 року в 3-Б класі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” розпочався проект “Кольоровий тиждень”. За проектом кожному дню відповідає певний колір. Розпочали з сонячного кольору, тому й назвали “Жовтий понеділок” – день радості і дружби. На кожному уроці вчитель початкових класів Боярська Олена Анатоліївна пропонувала учням завдання, які дали змогу дізнатися цікаву інформацію про кольори. Захопили учнів інтерактивні вправи “Асоціативний кущ”, “Цікавинки з торбинки”, “Сенкан”, “Ромашка Блума”, “Проаналізуй день”, гра “Жовтий ланцюжок”. Найбільше дітям сподобалося завершення “Жовтого понеділка” – вправа “Малюємо сонечко”, у якій важливою умовою було те, що промінчиків у сонечка стільки, скільки друзів має учень.

Переглянути всі фото>>>