Наталія Анатоліївна Юхимчак, вчитель-методист, керівник методичної комісії вчителів початкових класів, керівник районного методичного об’єднання вчителів 4-х класів,  1 березня 2012 року взяла участь у третьому (заключному) етапі науково-методичного семінару для методистів районних (міських) методичних кабінетів, центрів, які координують роботу вчителів початкових класів, керівників районних (міських) методичних об’єднань з проблеми підготовки вчителів початкових класів до формування ключових і предметних компетентностей молодшого школяра у процесі реалізації нових навчальних програм на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.
У роботі семінару взяли участь 67 осіб.

У ході семінару було проведено:

• лекційне заняття «Концептуальні ідеї  художньо-естетичної  освіти молодших школярів» (канд. пед. наук, ст. викладач Ковальова С.В);
  • моделювання сучасного навчального заняття з музичного мистецтва у початковій школі (викладач Логімахова О.А.);
  • практичне заняття «Методичні механізми реалізації завдань освітньої галузі «Мистецтво» у процесі викладання предмета «Образотворче мистецтво» (викладач Ружицький В.А.);
  • презентацію курсу за вибором «Здоров’я дитини – здорове харчування» (канд. географ. наук, ст. викладач Довгань А.І.);
  • круглий стіл «Нормативне-правове забезпечення галузі «Здоров’я і фізична культура» Державного стандарту початкової загальної освіти» (викладач Качуровський В.С.).

Наталія Анатоліївна одержала сертифікат про успішне завершення підготовки вчителів початкових класів до реалізації нових навчальних програм.