P1400287 P1400309

13 лютого 2018 року в 9 класі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшов урок-телепередача “Розвиток ядерної енергетики в Україні. Екологічні проблеми ядерної енергетики”. У імпровізованій учнівській студії “Ліцеїст” було організовано роботу  телеканалу “М та Ф TV” (“Математика та Фізика на телебаченні”). Ефір передбачав декілька телепередач, а саме:
1. Факти. «Енергетика: з глибини історії». Енергетична стратегія України до 2035 р.
2. 5 елемент.
3. Соціальний статус.
4. Ток-шоу: Свобода слова – «Ядерна енергія – за і проти».
На завершення імпровізованого ефіру учні підсумували, що на сьогоднішній день ставлення до атомних електростанцій у світі зовсім не однозначне. І причин тому знайдеться чимало, адже в разі несправності таких джерел енергії в небезпеці може виявитися вся планета. Проте й відвернутися від атомної енергії світ зможе ще не скоро.

Переглянути всі фото>>>