P140033813 лютого 2018 року в Сквирський ліцей завітав випускник 2014 року Дудка Ігор, студент Київського національного університету ім. Т. Шевченка факультету інформаційних технологій. Про професію в ІТ сфері Ігор мріяв із останніх років навчання в школі, тому до навчання в університеті ставиться старанно і відповідально. Поділився враженнями щодо гарного володіння англійською мовою. Була нагода провести для британського гостя, який завітав в університет, екскурсію Червоним корпусом закладу, факультетом інформаційних технологій та музеями Києва. Ігор взяв участь у презентації факультету інформаційних технологій, яку можна переглянути за посиланням: Презентація КПІС. Спогади Ігоря про ліцей теплі, щирі, пов’язані з дружбою однокласників та інших учнів школи.