149 лютого 2018 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-І ступенів” відбулася зустріч учнів 4-А і 4-Б класів із поетесою Ларисою Левчук. Лариса Михайлівна – член національної спілки журналістів України, лауреат премії імені Саліми Музиченко, позаштатний кореспондент газети “Вісник Сквирщини”, автор збірок “Хай святиться ім’я твоє, мамо”, “За серця покликом іду я до людей”, “З душею першої скрипки”, “Мій вогник світить у тумані”. Розпочалася зустріч із вшанування хвилиною мовчання загиблих воїнів АТО. Потім цікавою бесідою Лариса Михайлівна підвела дітей до сприйняття своїх віршів, кожен з яких – невеличка історія, яка має виховну мету. Бесіду про птахів, яким важко пережити зиму, завершила віршем “Добро і зло”. Поетеса, перевівши мову на домашніх улюбленців, прочитала вірш “Хто ж це так з тобою?”. Нагадала дітям про культуру поведінки, повагу до батьків і закінчила це обговорення віршами “Чарівні слова” та “Відвертість”. Надзвичайно схвилював вірш з патріотичними мотивами “Якби пощастило у космос злітати”. Вірші Лариси Левчук доторкаються до людських сердець і навчають доброти, милосердя, порядності.