P14000606 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Вчитель інформатики НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” Мишакова Ліана Богданівна з учнями 3 класу провела профілактичний захід. Під час заняття діти обговорили позитивні і негативні сторони Інтернету, засвоїли правила безпечної роботи в Інтернеті, активно взяли участь в запланованих вправах. Отриману інформацію та навички учні відобразили у своїх малюнках. Інтернет є важливою та невід’ємної частиною життя сучасної дитини, тому школа є простором, де враховуються потреби дітей щодо практичних знань про безпечне користування Інтернетом.

P1400041  P1400052  P1400036