P1380278 P1380287

29 листопада 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” був проведений тренінг «Геть насильство над дітьми». Проведена профілактично-виховна робота дає можливість учням навчитися відстоювати свої права, обов’язки, гідність, захищати себе, зрозуміти, що відчуває людина, яка зазнає насильства. Тема актуальна, тому що серед молоді дуже часто виникають сутички на підставі застосування фізичного чи психологічного насильства. Учасниками тренінгу були учні 7 класу. Вони ознайомилися зі стратегіями подолання міжособистісних труднощів, взяли участь у вправах на вираження емоцій та згуртування колективу. Провели анонімне анкетування “Право очима дітей”. Учнів зацікавило інформаційне повідомлення про шляхи та методи подолання насилля як у школі так і в родині. Вони закріпили отримані знання в колі обговорення та зробили висновок: що з будь якої ситуації є вихід, і в житті завжди є люди які можуть допомогти та підтримати.

Попросити допомоги – це не ознака слабкості чи боягузтва! Таким шляхом ми захищаємо себе, своє здоров’я та життя! Ми маємо право захищати себе!!!

Автор публікації: Марина Ігорівна Телегей, практичний психолог