Header image alt text

Протокол № 3 засідання конкурсної комісії

Автор: taisa. Дата: 06/16/2021

протокол 3

Конкурс “Здорові діти – здорова нація”

Автор: taisa. Дата: 06/08/2021
Публікація: Новини

Запрошуємо учнів, педагогів, батьків до участі в конкурсі на призи ТОВ “Сквирський комбінат хлібопродуктів”!

ТМ “Сквирянка” – найбільший виробник продукції для здорового харчування, оголошує про початок конкурсу “Здорові діти – здорова нація”, який покликаний утвердити в свідомості підростаючого покоління українців необхідності дотримуватись норм здорового способу життя, в тому числі харчування, що є одним з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів його здоров’я. Конкурс проходитиме з квітня по жовтень 2021 року, підсумки підведемо до Всесвітнього Дня здорового харчування 16 жовтня. З умовами конкурсу та положенням про нього можна ознайомитись на сайті ліцею.
Отже, чекаємо на нові цікаві конкурсні роботи та бажаємо берегти своє здоров’я!

Положення про конкурс “Здорові діти – здорова нація”>>>

Автор: taisa. Дата: 06/03/2021
Публікація: Новини

03 червня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Сквирської міської ради Київської області.

Комісією було розглянуто подані документи на посаду директора Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради.

За результатами засідання комісії було вирішено допустити до участі у конкурсі на посаду директора Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Ярмульську Іванну Володимирівну, Заруднюк Таїсу Григорівну, Бабенко Вікторію Василівну.

До уваги батьків!

Автор: taisa. Дата: 06/01/2021
Публікація: Новини

Наказ від 31.05.2021 № 04-у “Про зарахування учнів до 1 класу”