Header image alt text

Сквирський ліцей

Квест-гра «Здорове харчування»

Публікація: Новини

14_130 квітня 2021 року для учнів 4-их класів Сквирського академічного ліцею було проведено квест-гру «Здорове харчування». За задумом квесту, учні вирушають у мандрівку, зупиняючись на станціях. Під час гри діти рухалися за маршрутними листами, на яких зазначено всі пункти, куди мають завітати учасники квесту. Діти з задоволенням виконували математичні, мовні, розвивальні, інформативні, художні завдання на станціях «Корисне – шкідливе», «Відгадай», «Розумники», «Українська кухня», «Творча», «Здоров’ятко», «Вітамінна». По закінченню гри команди отримали грамоти та призи «Вітамінний кошик». Після веселої і бурхливої розваги відбулося частування у колі друзів корисними продуктами із кошика.

Переглянути всі фото>>>

Виготовлення лепбука “Корисна їжа” у 2-Б класі

Публікація: Новини

2_1Працюємо творчо у Фудчеленджі. Під час першого тижня “Весело про їжу” учні 2-Б класу Сквирського академічного ліцею дружно і весело створювали лепбук “Корисна їжа”. У лепбуці другокласники показали, що найкориснішими для дітей є свіжі фрукти й овочі, цільнозернові й молочні продукти, м’ясо і, звичайно, страви домашньої кухні.

Виготовлення лепбука “Корисна їжа” у 2-А класі

Публікація: Новини

229 квітня 2021 року учні 2-А класу Сквирського академічного ліцею виготовляли лепбуки «Корисна їжа». Лепбук – це тематична папка створена своїми руками. Підбираючи матеріал для лепбука, діти ще раз переконалися, що ми їмо для того, щоб жити; вчилися розрізняти корисну і шкідливу їжу, взаємодіяти один з одним, працювати в команді, дбайливо ставитися до свого здоров’я.

про проведення конкурсу на посаду директора
Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради

Захист проєктів “Про себе”

Автор: taisa. Дата: 04/29/2021
Публікація: Новини

3-Б Про себе_127 квітня 2021 року в 3-Б класі Сквирського академічного ліцею на уроці літературного читання відбувся захист проєктів “Про себе”. Учні заздалегідь підготували цікаву інформацію, фотографії, малюнки про свої захоплення та сім’ю. На уроці діти презентували родинні звичаї, ділилися мріями, висловлювали побажання.

DSC04453 DSC04454

Незабаром в Україні відзначатиметься 76 річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми пам’ятаємо про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, а також висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, які захищали наше рідне місто Сквиру. На цвинтарі біля Церкви усіх святих стоїть пам’ятник воїну-захиснику на братській могилі. Скільки загиблих воїнів у ній – невідомо. Наш моральний обов’язок – дбати про пам’ять тих, хто ціною свого життя завоював для нас мирне небо. Працівники Сквирського академічного ліцею прибрали територію біля пам’ятника. Коли погода стане сприятливою, плануємо посадити квіти. А також звертаємося із проханням до Сквирської міської ради здійснити реконструкцію пам’ятника, оскільки з часом зруйнувався матеріал, з якого він виготовлений.

18_1Сквирський академічний ліцей – учасник челенджу “Здорове харчування” (Фуд Челендж) у рамках програми Healthy School: заради здорових і радісних школярів. У понеділок 26 квітня відбувся вебінар-відкриття Фуд челенджу, а 27 квітня всі учасники отримали завдання на перший тиждень з назвою “Весело про їжу”. Перше завдання ми вже виконуємо – це початкове опитування учнів ліцею про здорове харчування.
Сьогодні, 28 квітня у 1 класі пройшла гра «Корисна та шкідлива їжа». У цій грі учні закріпили знання про шкоду і користь продуктів харчування. Займалися сортуванням їжі: візочок наповнювали продуктами, шкідливими для здоров’я людини, а корисні – віддавали кухарю для приготування страви. Результати роботи оформили у колажі «Корисно чи шкідливо».